Hotel Acropoli - Róma
41.89887, 12.50009Leírás
A Hotel Acropoli Róma, amely reptéri transzfer szolgáltatással rendelkezik, 20 km-re található a Roma-Ciampino nemzetkozi repülőtértől. A környéken van a Stazione di Roma Termini és a Termini metróállomás, csupán egy 5 perces sétára a 2 csillagos hoteltől.
Elhelyezkedés
A hotel Róma központjában, a római központi pályaudvar körzetben fekszik, a Colosseum-tól csaknem egy 25 perces sétára. A Trevi-kút gyalogosan 25 perc alatt elérhető. A Borghese Galéria hozzávetőlegesen egy 5 perces vezetésre, valamint a Római Termini pár lépésre található az ingatlantól.
A Hotel Acropoli továbbá hozzávetőlegesen 650 méterre helyezkedik el a Stazione di Roma Laziali városi vasúttól.
Étkezés
Gasztronómiai élményeket szerezhet a laziói konyhát kínáló UNA Restaurant jóvoltából, amely belátható közelségre van a Róma városi hoteltől.
Alapvető információk az Hotel Acropoli paramétereiről
| 💵 Legalacsonyabb szobaár | 6116 HUF |
| 📏 Távolság a központhoz | 700 m |
| 🗺️ Elhelyezkedés értékelése | 8.8 |
| ✈️ Távolság a repülőtérhez | 15.2 km |
| 🧳 Legközelebbi repülőtér | Roma-Ciampino nemzetkozi repuloter, CIA |
Elhelyezkedés
- Látnivalók
- Közelben
- Éttermek
- Környékbeli hotelek
Hotel Acropoli értékelések
-
missinghozzászólást írt 24 Aug
A szállás Róma belvárosában található, a központi pályaudvarhoz közel esik. Költeni nem akaró turistáknak, néhány éjszak eltöltéséhez optimális választás ez a hotel. Aránylag olcsó, ennek megfelelően puritán a szoba. A falak meszeltek, a padlószőnyeg kopott, tv és hűtő, valamint Internet nincs. De az ágynemű és a mosdó tisztasága kifogástalan.
Ne várjon senki bőséges reggelit. Egy zsömle, kis vaj, lekvár, mogyorókrém. A kapott kávé finom. Rosszalvóknak nem ajánlom. A belvárosi környék elég hangos, éjfél után csendesedik el, de korán reggel már pakolnak az utcákon, a zaj beszűrődik a szobába. A falak is vékonyak, ha a folyosón elmegy valaki, ugyancsak behallatszik.
-
missinghozzászólást írt 16 Aug
A személyzet kedves volt, és pár percre van a Termini pályaudvartól. Csendes helyen van.
Kanális szag volt a szobában. Kérésre kicserélték.
-
missinghozzászólást írt 08 Aug
áR -értékarányban, túristaként ,kiváló.
Reggeli egyhangúsága. /Mindennap ugyanaz/
-
missinghozzászólást írt 04 Aug
A jó elhelyezkedés,közlekedés,a recepciós hölgyek kedvessége. Van meleg víz...Jupííííííí
Sajnos ez messze nem kétcsillagos hotel,nem is értem miért így hirdetik? A szoba igénytelen,az ágy kifeküdt. A bejárati ajtó és a padló között kb egy 5 centis rés volt,így minden behallatszott a folyosóról! Az ablakok nem zárhatóak így az utcáról is minden beszűrődik....
-
missinghozzászólást írt 01 Aug
Nagyon pénztárca-barát szállás, amit ennyi pénzért elvárhattunk, azt mindet meg is kaptunk. Ezenkívül az elhelyezkedése tökéletes! Kettő perc sétára található a tömegközlekedési csomópontoktól, minden nevezetesség gyorsan és könnyedén megközelíthető.
-
missinghozzászólást írt 19 Júl
Hajnalban érkeztünk. A szobában csatornaszag, koszos falak, redvás szőnyeg fogadott. Nem volt wc papír és melegvíz. Az ablakon húzott be a hideg (november) hiába volt csukva. Meleg takarók nem voltak. Háromszori nekifutásra másnap elcserélték a szobát klasszisokkal jobbra (de ha először mentünk volna ebbe a szobába akkor is kiadkatunk volna az igénytelensége miatt, de az elsőhöz képest sokkkal jobb volt). Melegvíz egyébként este 11 után nincs.
-
missinghozzászólást írt 12 Júl
Közel van a Terminihez. Árban messze a legolcsóbb volt.
A szobában csatornaszag, a szoba és a fürdő is koszos. Takarónak csak egy vékony lepedőt adtak és a szekrényben lévő nem túl szimpatikus pokrócokat lehetett használni, mivel hideg volt este... a reggeli nagyon szegényes volt, fejenként egy zsömle egy lekvár és egy csokikrém...
-
missinghozzászólást írt 01 Júl
Viszonylag hamar megtaláltuk és a pályaudvarhoz közel van. Az ágynemű tiszta, az étkező is. A gyerekek még kértek forró kakaót és dszemet repetaként, azt megkapták.
A falak koszosak voltak, a fűtés kevés. A fürdőszoba penészes, de nem szívesen fürödtünk benne.
-
missinghozzászólást írt 27 Jún
Rendkívül jó az elhelyezkedés, nem túl igényes tranzit utazóknak megfelelő.
Sokfelé jártam a világban de ez a szállás elképesztően mocskos, lelakott, (de az ágynemű tiszta, és van napi takarítás is). Látszik, hogy épp újítgatják fel, de minimum egy tisztasági festés és egy szőnyeg tisztítás/csere ráférne!!! Nincs tükör a fürdőben, nincs normális világítás, szaniterek nincsenek rendesen bekötve, téli időszakban a fűtés sem működik megfelelően. Hasonló árban, azonos lokalitással számos jobb szállás van. A célnak megfelelt, de nem ajánlanám másnak.
-
missinghozzászólást írt 24 Jún
A Termini pályaudvarhoz való közelsége.
A reggeli szűkös volta és monotonsága.
-
missinghozzászólást írt 15 Jún
Nos, 5 éjszakát töltöttünk az Acropoli szálláshelyén. Este 10:30-kor érkeztünk. Egy koszos igénytelen szobába tettek minket. Nem csak a szoba volt retkes, hanem a fűrdő is. Reklamáltunk, és kaptunk egy valamivel tisztább szobát. Ezek után egy kamasz csoport érkeuett, a szomszédunkba, és discótól kezdve a kiabálásig minden volt. Ismételten reklamáltunk , és másnap leköltöztettek a 3 emeletről az 1-re ami már nem volt annyira rossz mint az előző kettő.
-
missinghozzászólást írt 12 Jún
kedves recepciós
Omladozo falak, piszkos, zajos szoba
-
missinghozzászólást írt 01 Jún
Kicsi, büdös, meleg, kopott szoba. Becsaptak, 4 ágyas szobának egy 2 ágyas szobát adtak el 2 pótággyal, kb. 12 m2 "fürdőszobával együtt".
-
missinghozzászólást írt 28 Máj
Jó helyen van közlekedés szempontjából.
Levegőtlen, dohos szagú szoba,leromlott állaggal,régen lehetett tisztasági festés,kényelmetlen-lestrapált ágyak.
-
missinghozzászólást írt 23 Máj
A szállás nagyon egyszerű , de tiszta , minden nap takarítanak. A csomagokat megőrzik , nem kell érte fizetni. Ez nekünk nagy segítség volt.
A személyzet egy része egyáltalán nem beszél idegen nyelvet ami elvárható lenne. A reggeli nagyon kevés , és minden nap ugyan az.